.


Administrator | Fri 24, 2011

Dne 24.6.2011 jsme pro Vás spustili nové www stránky naší firmy STEPOK s.r.o. Doufáme, že se Vám bud... více


Administrator | Fri 25, 2011

Podílíme se na výstavbě ukázkové domu Central Group Rožnov v Českých budějovicích.... více


Administrator | Wed 23, 2011

Nová betonová střešní taška od firmy Bramac - Bramac Max váha pouze 7,5 kg/m2, snížení hmotnosti stř... více


Administrator | Wed 23, 2011

Dnes jsme ukončili opravu výstavby střešní konstrukce Vojenské zdravotní pojišťovny v Českých Budějo... více


created by 5t-net, © 2011, | Domů | Naše Služby | Reference | Kontakty | Certifikaty | Vytvořeno na základě redakčního systému Joomla!,
Představení společnosti

Firmu STEPOK s.r.o. založil Petr Štětka v lednu 1999, kdy firma Petr Štětka - výškové a pokrývačské práce (založena v roce 1992), převedla veškerou svou činnost a aktivity na firmu STEPOK s.r.o. Tato změna nebyla z jiného důvodu než logické rozšíření aktivit firmy.

 

Firma Petr Štětka - výškové a pokrývačské práce prováděla od svého založení výškové a pokrývačské práce, v roce 1995 začala se svými pracovníky provádět klempířské práce a od roku 1998 také tesařské práce spojené se stavebním truhlářstvím.

 

Firma STEPOK s.r.o. provádí v dnešní době kompletní střešní konstrukce jakéhokoliv rozsahu i složitosti. Jsme schopni zaručit zhotovení střešních konstrukcí vše svými pracovníky, firma provede a ručí za vše od krovu až po dodělání podhledů, říms, hromosvodů a dopojení okapových svodů do kanalizace a tím přebírá veškerou zodpovědnost a záruku za kompletní dodávku střešní konstrukce.

 

Naše firma realizuje také rekonstrukce historických objektů, kde dokáže v souladu s požadavky projektantů takovýchto rekonstrukcí i památkářů provést ty nejnáročnější opravy kostelů, věží a jiných historických budov.

 

Další naše činnost jsou práce prováděné ve výškách horolezeckou technikou proškolenými a kvalifikovanými horolezci s dlouholetými zkušenostmi.

 

Výhodou naší firmy je i možnost spojení obou hlavních činností, tzn. realizace střešních konstrukcí v nepřístupných a exponovaných místech ve výškách za pomocí horolezecké techniky.

 

Firma má v dnešní době 24 - 30 odborných pracovníků, její roční obrat je cca. 18 mil. Kč a provádí střechy pro soukromé osoby, podniky i stavební firmy. Veškeré práce jsme schopni provést bez přerušení provozu v objektu se zárukou provizorního zakrytí rekonstruovaných částí před vlivem povětrnostních podmínek. Na veškeré práce poskytujeme záruku 36 měsíců a v případě Vaší reklamace operativně reagujeme na řešení oprávněných problémů k plné spokojenosti zákazníka.

<zpět